PREKINUTA UTAKMICA: Navijači skandirali „nož, žica, Srebrenica“ i Ratku Mladiću! (VIDEO)

Obavezno pročitajte

Opšti haos izbio je izbio na tribinama Gradskog stadiona u Novom Pazaru tokom meča između fudbalera domaćih i Partizana kod rezultata 0:3, u 61. minutu. Haos je izbio na tribinama, ali i na terenu! Naime, navodno su navijači crno-belih uzvikivali ime Ratka Mladića i skandirali „nož, žica, Srebrenica! U isto vreme, rezervni fudbaleri Novog Pazara napali su Bibrasa Natha. Prekid je trajao 35 minuta, a ispražnjen je deo tribine gde su bile pristalice crno-belih.

Policija je bila u stanju pripravnosti, glavni arbitar je vodio razgovor sa predstavnikom policije, ali i sa delegatima na terenu. Do eskalacije je izbilo nakon što su fudbaleri Partizana postigli treći gol.

Arbitar Milanović tražio je najbolje moguće rešenje u saradnji sa policijom. Problem je izazvalo skandiranje navijača Partizana zbog kog su se pobunili domaćini.

Novi Pazar je zahtevao da se tribina sa navijačima Partizana isprazni „zbog provokacije sa skandiranjem Ratku Mladiću“, i razvijanjem transparenta s njegovim likom, i to je bio uslov po kom će nastaviti utakmicu.