KAKVA UTAKMICA! Totenhem vodio 3:0 do 82. minuta a onda debakl! Za kraj golčina koja se viđa jednom u životu! (VIDEO)

Obavezno pročitajte

Fudbaleri Totenhema vodili su 3:0 posle 16 minuta, tako je bilo do 82, a na kraju su remizirali 3:3 sa Vest Hemom u petom kolu Premijer lige, i to posle golčine Lanzinija u 94. minutu.

Posle samo 45 sekundi Pevci su došli u vođstvo. Kejn je poslao milimetarski precizan dubinski pas, Son je primio loptu, zalomio u desnu stranu i snažno i precizno šutirao.

Već u osmom minutu duplirana je prednost. Son je zvanično asistent, ali je Kejn prvo proturio loptu kroz noge Rajsu, da bi zatim pogodio donji desni ugao udarcem sa ivice kaznenog prostora.

Murinjov tim kompletirao je blickrig u 16. minutu, kada je Regulion centrirao sa leve strane, a Kejn je skočio i sa mnogo osećaja glavom poslao loptu u mrežu.

Fornals je propustio odličnu priliku za goste, potom je Totenhem mogao da overi trijumf (Kejn stativa), nije uspeo i onda se stvar zakomplikovala. Prvo je u 82. minutu Kresvel izvrsno izveo slobodni udarac sa leve strane, a Balbuena je glavom prosledio loptu u mrežu.

Samo tri minuta kasnije Mojesov tim stiže i do drugog gola, bio je to autogol Davinsona Sančesa – pokušao je glavom da izbije loptu posle ubacivanja s desne strane Jarmolenka, a umesto toga je poslao loptu u Ljorisovu mrežu.

Garet Bejl ušao je u igru u 72. minutu, a u nadoknadi vremena umalo je postigao gol u kontri za 4;2, a to je skupo koštalo njegov tim.

U narednom kolu Totenhem gostuje Burnliju 26. oktobra, dok Vest Hem dočekuje Mančester siti dva dana ranije.