ZVEZDA PREJAKA ZA VOJVODINU: Ben i Gobeljić atraktivnim golovima presudili Novosađanima! (VIDEO)

Obavezno pročitajte

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su ekipu Vojvodine iz Novog Sada rezultatom 2:0 u derbiju Superlige Srbije pred nešto više od 25.000 gledalaca.

Strelci za crveno-bele bili su Ben u 18. i Gobeljić u 66. minutu.

Zvezda je bila agresivnija na samom startu i već u 18. minutu nakon loše reakcije Saničanina nakon centarušta Gavrića, lopta se odbila pravo na nogu Benu koji je iz prve poslao loptu u mrežu!

Imali su Novosađani svoje šanse da postignu pogodak ali ih nisu uspeli iskoristiti. sa druge strane i Zvezda je stvarala šanse, najpre Pavkov ne uspeva da realizuje situaciju 1 na 1 sa golmanom Vojvodine, pa zatim u 30. minutu mladi Gavrić pogađa stativu

Novi interesantan momenat dogodio se u 61. minutu Nikolić je odličnim driblingom obišao Gemovića koji ga je srušio. To je bio drugi žuti karton i isključenje igraču gostiju. Vojvodina je bila primorana da igra sa igračem manje poslednjih pola sata.

U 66. minutu Gobeljić stavlja tačku na meč prelepim golom sa oko 20 metara za pobedu Crvene Zvezde od 2:0.

Dejan Stanković upisuje svoju prvu pobedu na stadionu ,,Rajko Mitić“ kao trener Crvene zvezde.