Belgrade
petak, 16 aprila, 2021

SVE MIRIŠE NA EVROPSKO PROLEĆE! Zvezda rutinski protiv Genta za 3. pobedu u grupi! (VIDEO)

NAJČITANIJE

Fudbaleri Crvene Zvezde pobedili su Gent u Belgiji rezultatom 2:0 i tako praktično osigurali osigurali prolaz u nokaut fazu Lige Evrope.

Hofenhajm je večeras potvrdio ulogu favorita protiv Libereca, crveno-beli su zakoračili ka evropskom proleću. Teoretski bi ekipi Dejana Stankovića trebao još samo bod u naredna dva meča (protiv Hofenhajma u Beogradu 3. decembra, ili na gostovanju Liberecu sedam dana kasnije) da bi ušla u šesnaestinu finala Lige Evrope.

Prvi gol za Crvenu Zvezdu postigao je Njegoš Petrović koji je sjajnim udarcem u drugom minutu odveo crveno-bele u prednost.

Da bi u 58 minutu Milunović golom posle još jednog kornera rešio pitanje pobednika.