SOCIJALDEMOKRATE NAPUŠTAJU ODLAZEĆEG PREDSEDNIKA MILA ĐUKANOVIĆA

Obavezno pročitajte

Po ugledu na Bošnjačku stranku i Socijaldemokrate Crne Gore (SD), osetivši slabost Mila Đukanovića, otkazuju mu podršku.

- Advertisement -

Naime, tokom jučerašnjeg dana u restoranu Podgorica u okviru istoimenog hotela, inače poznatom mestu okupljanja kriminalnog klana „Grand“, došlo do teške svađe između Mila Đukanovića i Ivana Brajovića, osnivača SD.

Brajović je tom prilikom zatražio veće benefite za sebe i stranku zbog kontinuirane političke podrške, ali je Đukanović odbio njegove zahteve, grubo ga verbalno vređajući. Tome je doprinela i činjenica da je Đukanović vidno revoltiran činjenicom da kampanja ne ide po planu i da je drugi krug predsedničkih izbora upitan za njega.

Ostavite komentar

Najnovije objave

TANJA MIŠČEVIĆ: Srbija nije neutralna, konstantno politički podržavamo integritet Ukrajine

Srbija nije neutralna kada je reč o ratu u Ukrajini, ona jeste vojnoneutralna, ali ne politički, izjavila je danas...

Još priča na sličnu temu