RAFALNA PALJBA U HUMSKOJ: Partizan napunio mrežu Subotičana za plasman u 1/4 finale Kupa! (VIDEO)

Obavezno pročitajte

Fudbaleri Partizana ubedljivo su savladali igrače Spartaka iz Subotice rezultatom 4:0 u okviru osmine finala Kupa Srbije!

Partizan je poveo u 25. minutu kada je mladi Lazar Pavlović uspevo da savlada golmana nakon što je lopta zakačila jednog od defanzivaca gostiju.

U 48. minutu Milanović postiže autogol i Partizan vodi sa 2:0. Matić je šutirao, lopta se od golmana odbila u Milanovića koji je poslao loptu u sopstvenu mrežu!

Zatim je u 56. minutu meča Lazar Pavlović sa ivice šesnaesterca matirao golmana Dokića za 3:0!.

Konačan rezultat u 62. minutu postavio je Bojan Matić. Očajna igra Subotičana kažnjena je novim pogotkom.