OVO JE NAJLUĐI DERBI: Igrači gađani flašama, 2 crvena kartona, izbila ogromna tuča na terenu! (VIDEO)

Obavezno pročitajte

U derbiju turskog prvenstva ekipa Galatasaraja pobedila je u gostima ekipu Fenerbahčea rezultatom 3:1, a pored fudbala gledaoci su imali i prilike da vide zašto je turski derbi jedan od najluđih derbija u svetu sporta.

Stadion ,,Šukru Saradžoglu“ bio je ispunjen do poslednjeg mesta pristalicama i jednog i drugog tima i vladala je zaista električna atmosfera.

U 80. minutu nakon što je Falkao doveo Galatasaraj u prednost od 2:1 sa bele tačke počele su da ,,lete“ flaše sa tribina na igrače Galatasaraja koji su brzo morali da se udalje na svoju polovinu.

Sledeća situacija se dogodila tek minut kasnije kada je izlazio igrač Galatasaraja iz igre i na putu sa terena se fizički obračunao sa jednim fudbalerom domaćih. Vladao je pravi haos na terenu pošto su zatim i čitave klupe i jednih i drugih uskočile u tuču. Dva fudbalera koja su započela konflikt bila su isključena sa utakmice.

u 96. minutu meča Henri Onjehuru postiže gol i time potvrđuje pobedu gostiju.

Do kraja meča bilo je još koškanja između fudbalera ali i predmeti su nastavili da lete sa tribina, samo još jedan podsetnik šta predstavlja ,,derbi dan“ za Tursku.