NIKOLA JOKIĆ SE IGRA KOŠARKE: Još jedna neverovatna partija Srbina! (VIDEO)

Obavezno pročitajte

Nikola Jokić odigrao je još jednu fenomenalnu utakmicu u NBA ligi, u pobedi Denvera nad Portlandom 127:99.

Srbin je za 31 minut na parketu upisao: 29 poena, 13 skokova i 9 asistencija, asistencija mu je falila za 21. tripl-dabl ove sezone. U ekipi Denvera se istakao i Džamal Marej koji se oporavio od povrede i zabeležio 20 poena. Denver je uspeo da zaustavi Lilarda koji je u 5 susreta pre ove utakmice prosečno beležio 50 poena, sinoć je postigao samo 21 poen uz šut iz igre 8/23.

U Nju Orleansu ekipa Milvokija slavila je protiv domaćina rezultatom 120:108. Najefikasniji bio je Antetokumpo sa 34 postignuta poena dok je kod ,,Pelikana“ Ingram postigao 32 poena.

U Hjustonu ,,Rakete“ su slavile protiv Šarlota 125:110 uz pomoć Hardenovih 40 poena i 12 asistencija. Sav druge strane Rozir i Bridžis su postigli po 20 poena.

U Los Anđelesu Lejkersi su deklasirali ekipu San Antonija rezultatom 129:102. Lebron Džejms je upisao 36 poena uz 7 skokova i 9 asistencija, takođe je pogodio i 6 trojki od kojih je 5 ubacio u poslednjoj četvrtini. Demar Derozan je za ,,Sparse“ upisao 28 poena uz 9 skokova.