IZNENAĐENJE: Zvezda samo do boda u Injđiji! (VIDEO)

Obavezno pročitajte

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno 1:1 protiv ekipe Inđije i uspeli da dođu samo do boda na ovom gostovanju.

Crvena zvezda je bila bez konkretnih šansi tokom  prvih pola sata igre, Inđija se dobro branila i odolevavala gostima.

Onda u 36. minutu igre Ognjen Krasić postiže pogodak za vođstvo domaćina od 1:0. Ispala je odbrana Zvezde, Krasić je prošao pored Rodića i Babića, nije uspeo Rodić da ga stigne, a igrač Inđije je levicom matirao Borjana za vođstvo svog tima.

Inđija je otišla sa prednošću na odmor. U drugom poluvremenu crveno-beli su preuzeli potpunu inicijativu kako bi pokušali da dođu do izjednačujućeg pogotka.

To su i uspeli u 79. minutu kada je Nikolić s loptom spojio Gobeljića, koji je proigrao Bena, a ovaj bio precizan i vratio utakmicu u egal za delirijum među navijačima Zvezde.

Do kraja je Zvezda napadala svim silama ali je domaćin odolevao, da bi u 85. minutu Čermelje dobio drugi žuti karton i domaćin je ostao sa 10 igrača.

Ipak odoleli su borbeni fudbaleri Iđije do kraja i uspeli da izvuku dragoceni bod protiv ekipe Dejana Stankovića.