Ekipa Vladana Milojevića ima priliku da na gostovanju u Lučanima overi prolaz u finale Kupa Srbije. Crveno-beli žele da se posle dužeg vremena dočepaju duple krune, a pretposlednja prepreka je četa Nenada Milovanovića koja je savladana u prvom meču sa 4:1.

MLADOST – CRVENA ZVEZDA 0:0

Stadion: Gradski stadion, Sudija: Petar Piper

MLADOST: Rosić – Andrić, Leković, Milošević, Šatara – Pejović, Tumbasević, Bojić, Radivojević, Jovanović – Bojović.

CRVENA ZVEZDA: Borjan – Stojković, Milunović, Babić, Rodić – Jovičić, Jovančić – Ben, Marin, Ivanić – Pavkov.

26. minut – Oslobodili su se domaći pritiska, pokušavaju da postignu gol, ali je Zvezdina odbrana na pravom mestu.

18. minut – Novi pokušaj za Mladost. Sada je glavom pokušao Bojović. Bilo je bolje nego prvi put, ali je na mestu bio Borjan.

14. minut – Na drugoj strani pokušava Rodić nakon dobrog napada crveno-belih, ali je to bilo preslabo za Rosića.

13. minut – Prva ozbiljna šansa za Mladost, pokušao je glavom Jovanović, ali lopta ide pored gola.

6. minut – Prva prilika za Crvenu zvezdu, bilo je opasno! Šutirao je Marko Marin, ali je sjajno odbranio Rosić.

1. minut – Utakmica je upravo počela! Beograđani su izveli početni udarac.

17.05 – Vladan Milojević nije imao dilemu pa je odabrao najjači sastav. Pored rezervnog golmana Zorana Popovića, na klupi su Vulić, Joveljić, Jevtović, Gobeljić, kapiten Savić i Aleksa Vukanović. Dakle, van protokola su ostali Veljko Simić i Goran Čaušić. Na drugoj strani na klupi Mladosti su Zečević, Pešić, Jovanović, Sinđić, Ristić, Pavlović i Obiora Odita.

17.00 – Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen revanš meču polufinala Kupa Srbije između Mladosti i Crvene zvezde. Nakon 4:1 u Beogradu, crveno-beli imaju priliku da potvrde plasman u finale. Pratite dešavanja iz Lučana uz informer.rs.