AP/Photo

Inter je na ovom meču igrao bez razalovanog kapitena Maura Ikardija! Da li je povređen ili nije, to više niko ne zna, ali ekipa iz Milana nije igrala tako loše. Ipak, nije imala sreće da dođe do sva tri boda.

Domaći su poveli već posle 18 sekudni kada je De Fraj pogodio svoju mrežu. Vecino i Politano su do poluvremena okrenuli rezultat, a u 52. minutu Perišić je bio precizan za velikih 1:3.

Fjorentina je smanjila preko Mjurijela u 74. minutu, ali činilo se da je to sve od “ljubičastih”, ipak u šestom minutu sudijske nadoknade sudija je pokazao na belu tačku. Posle gledanja VAR-a i sedam minuta kasnije Vertout je pogodio za 3:3.

Naš Nikola Milenković sedeo je na klupi “ljubičastih” u ovom susretu.